60.311
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_vrijdag=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zonndagfrequentie_zondag=1x/uur (richting CS)
}}
'''Lijn N86''' rijdt van station [[Amsterdam Centraal]] via het Leidseplein, en Wibautstraat naar station [[Amsterdam Bijlmer ArenA]].