=== Streekbus ([[Qbuzz]]) ===
'''[[Concessie GD]]'''
* [[Lijn 2 Groningen Station Noord - De Punt Busstation|2: Station Noord - Korrewegwijk - Centrum - CS - De Wijert - Eelderwolde - Paterswolde - Eelde - De Punt]]
* [[Lijn 50 Groningen Centraal Station - Assen Busstation / NS|50: Groningen - Haren - De Punt - Vries - Ubbena - Assen]]
* [[Lijn 51 Groningen Centraal Station - Assen Busstation / NS|51: Groningen - Haren - Glimmen - De Punt - Vries - Ubbena - Assen]]