'''Lijn 622''' rijdt reed van Eupen via Herbesthal naar Welkenraedt.
=== Dienstregeling ===
* Tussen Eupen en Welkenraedt Gare wordt werd van maandag t/m zaterdag overdag samen met [[Lijn 710 Eupen Bushof - Kelmis B.B.L.|lijn 710]] een halfuursdienst gereden. De ritten richting La Bruyère stoppen stopten bij de halte ''Place des Combattants'', die op loopafstand van het station ligtlag.* Op schooldagen rijdt reed in de ochtendspits één extra rit van Welkenraedt Gare naar Eupen. * Op schooldagen rijdt reed in de ochtendspits één extra rit van Herbesthal Lontzenerweg naar Welkenraedt Place des Combattants.* Op zaterdagochtend rijdt reed de eerste retourrit uit vanuit Eupen niet naar La Bruyère, maar slechts een lusroute via tussen Eupen en Welkenraedt Gare.* Op zondag vallen vielen afwisselend gaten van 55 en 65 minuten tussen de ritten.* De laatste rit in de avond rijdt reed in beide richtingen 80 minuten na de voorlaatste rit.* Deze lijn wordt werd gereden door [[TEC]] Depot Eupen en [[SADAR]].
Op een onbekend moment werd in Eupen de nieuwe halte ''Am Kiesel'' aan de route toegevoegd.
Op [[Dienstregeling bassin de mobilité Liège-Verviers 2021#Wijzigingen per 1 september 2021|1 september 2021]] werd '''lijn 622''' hernummerd naar [[Lijn 723 Eupen Bushof - Welkenraedt La Bruyère|lijn 723]]. De route en dienstregeling wijzigden niet.