16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=49
|route=Gorinchem - Laag-Dalem - Spijk - Vogelswerf - Heukelum - Asperen - Heukeleum Heukelum - Leerdam - Acquoy - Rhenoy - Gellicum - Rumpt - Beesd - Bradaal - Culemborg
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=Streekbus