|onderschrift='''Lijn 43''' rijdt op de Zandstraat in Hulst.
=== Dienstregeling ===
*In de spitsrichting rijden extra ritten tussen Stekene en Sint-Niklaas Markt, daarnaast wordt Hulst altijd slechts 1x/2 uur bediend. In de ochtendspits wordt Hulst zelfs helemaal niet bedient.
*In de spitsrichting rijdt er één rit via Sint-Pauwels Kapel.
*Op zaterdag eindigen bijna alle ritten bij Sint-Niklaas Station, met uitzondering van de eerste rit. Richting Hulst wordt wel begonnen bij de Waasland Shopping. Op zaterdagavond rijdt één rit naar Sint-Niklaas en twee ritten vanaf Sint-Niklaas.