* Van maandag tot en met zaterdag werd overdag het hele traject 2x/uur gereden.
*Op werkdagen buiten de schoolvakanties werd de basisdienst tussen Hoensbroek en Heerlen Zuyd Hogeschool aangevuld tot een kwartierdienst. Deze extra ritten reden niet via de Stadsschouwburg.
* In de avonduren en op zondag werd elk half uur Sittard - Heerlen gereden en werd elk uur Heerlen - Gulpen gereden. Alle ritten starten startten of eindigen eindigden dan bij station [[Heerlen]].
== Route ==