* [[Lijn 82 Amsterdam Busstation Marnixstraat - IJmuiden aan Zee Strand|82: Amsterdam - IJmuiden]]
'''[[Concessie Zaanstreek]]'''
* [[Lijn 85 Amsterdam Station Sloterdijk NS - Wormerland, P&R A7/afrit 2|85: Amsterdam - Zaandam - Wormerland]]
'''[[Concessie Amstelland-Meerlanden]]'''
*[[Lijn 179 Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis - Amsterdam Station Sloterdijk|179: Amsterdam - Halfweg - Hoofddorp]]