79.756
bewerkingen
Wijzigingen
k
=== Dienstregeling ===
*Op zaterdag wordt tussen 10:00 en 19:00 uur 4x/uur gereden. De rest van de dag is de frequentie 2x/uur.
Sjabloon nieuwe dienstregeling verwijderd
{{LijnInfo
|lijnnr=62
|route='''Delft:''' Station - Zuidpoort - Wippolder - '''Delfgauw:''' Emerald - Ruyven
|vervoerder=[[EBS]]
|concessie=Haaglanden Streek (2019-2030)
|frequentie_dal_vakantie=2x/uur
|frequentie_avond=2x/uur
|frequentie_zaterdag=2-4x2x/uur
|frequentie_zondag=2x/uur
|afbeelding=StadsbusEBS5152.jpg
}}
'''Lijn 62''' rijdt van station [[Delft]] via de Wippolder naar Delfgauw.
{{TariefInfo|concessie=Haaglanden Streek|voorverkoop=ja|nottypekaart1=Duinrell|nottypekaart2=Buurtbus|nottypekaart3=Delfthopper}}
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Delft, Poortlandplein}}
}}
Op [[Dienstregeling concessie Haaglanden Streek 2021|3 januari 2021]] werd de frequentie op zaterdag verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
Vanaf [[Dienstregeling concessie Haaglanden Streek 2023|20 augustus 2023]] werd de frequentie op weekdagen overdag verlaagd van 4x/uur naar 3x/uur.
Op [[Dienstregeling concessie Haaglanden Streek 2024|7 januari 2024]] werd de frequentie op weekdagen overdag weer verhoogd van 3x/uur naar 4x/uur.