'''Lijn 74''' rijdt van Nederweert via Weert en Tungelroy naar Stramproy.
=== Dienstregeling ===
* Van maandag t/m vrijdag beginnen de eerste twee ritten in Nederweert bij de halte ''Sint Rochusstraat'' en rijden de laatste twee ritten de lusroute in Nederweert uit tot de halte ''Lindenstraat''.
* Op zaterdag begint de eerste rit naar Nederweert bij station Weert en rijdt de laatste rit de lusroute in Nederweert uit tot de halte ''Lindenstraat''.
* Op zondag begint de eerste rit naar Stramproy bij station Weert en eindigt de laatste rit uit Nederweert bij station Weert.