|voorganger=[[Lijn 71 Roermond Station - Echt Station|71]], [[Lijn 72 Roermond Station - Ittervoort Bedrijventerrein|72]], [[Lijn 86 Echt Station - Montfort Markt|86]]
|opvolger=[[Lijn 67 Roermond Station - Echt Station|67]], [[Lijn 68 Roermond Station - Echt Station|68]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|afbeelding=9160-60.jpg
|afbeelding2=7408-60.jpg
|onderschrift='''Lijn 60''' rijdt op de Godsweerdersingel in Roermond.
|onderschrift2='''Lijn 60''' rijdt op de Molenweg in Maasbracht.
}}
'''Lijn 60''' rijdt reed van Roermond via Herten, Linne en Maasbracht naar Echt.
=== Dienstregeling ===
* Van maandag t/m vrijdag begint begon de eerste rit naar Roermond in Maasbracht bij de halte ''Echterstraat''.{{TariefInfo|concessie=Limburg|nottypekaart1=P+R|nottypekaart2=nachtbus|nottypekaart3=Zuid Limburg|nottypekaart4=OV-shuttle|nottypeabo1=P+R|voorverkoop=ja}}
Op [[Dienstregeling concessie Limburg 2021|13 december 2020]] werd deze lijn hernummerd in [[Lijn 67 Roermond Station - Echt Station|lijn 67]]. De frequentie werd in verband met de geringe reizigersaantallen teruggebracht van 2x/uur naar 1x/uur en de lijn reed niet langer in de avonduren na 19:00 en in het weekend. Tussen Roermond en Maasbracht werd samen met de nieuwe [[Lijn 68 Roermond Station - Echt Station|lijn 68]] nog steeds een halfuursdienst geboden. In de avonduren en in het weekend moest tussen Maasbracht en Echt met de nieuwe lijn 68 via Stevensweert en Ohé en Laak gereisd worden.