60.311
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling
=== Dienstregeling ===
*Van aanvang dienst tot 12:00 rijdt de bus eerst via Hauwert (tegen de klok in) en vanaf 12:00 uur rijdt de bus eerst via Benningbroek (met de klok mee).
{{TariefInfo|concessie=Noord-Holland Noord|voorverkoop=ja|nottypekaart1=Alkmaar|nottypekaart2=streekbus ver|nottypekaart3=Texelhopper|nottypekaart4=nachtbus|nottypekaart5=Den Helder|nottypekaart6=buurtbus}}
== Route ==
{{RouteTop|