60.257
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|dienstregeling=2020
|lijnnr=601
|route='''Leuven:''': Engels Plein → Station → Tiensepoort → Naamsepoort → Gasthuisberg → Station
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteit=Vlaams-Brabant
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr0hlr}}↓| Leuven, Engels Plein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, O.L.V. Middelareskerk}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTrrhlTr}}↓| Leuven|Leuven|Leuven, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, Provinciehuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, Tiensepoort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, IJzerenmolenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, Tervuursepoort}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBrrhlBr}}↓| Leuven|Leuven Gasthuisberg Kliniek|Leuven, Gasthuisberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, Wijnpers}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Leuven, O.L.V. Middelareskerk}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0rhlT0}}↓| Leuven|Leuven|Leuven, Station}}
}}