|periode=1 juni 1997 t/m 29 augustus 1998
|voorganger=[[Lijn 139N Amsterdam Leidseplein - Weesp Station|139N]]
|opvolger=[[Lijn 138N Amsterdam Leidseplein - Hilversum Station|138N]]
|frequentie_zaterdag=1x/uur
}}
== Route ==
''Route is mogelijk niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|0hlr}}| Amsterdam|Amsterdam Leidseplein|Amsterdam, Leidseplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Diemen, Hartveldseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Muiden, Brandweerkazerne}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTrrhlTr}}↓| Weesp|Weesp|Weesp, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Weesp, Blokland}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTrrhlTr}}↓| Hilversum|Hilversum|Hilversum, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hilversum, Groest}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhl0}}| Laren, Brink}}