|lijnnr=43
|route=Apeldoorn Station - Apeldoorn Zuid - Beekbergen - Loenen - Eerbeek - Laag-Soeren - Dieren - Ellecom - De Steeg - Rheden - Velp Zuid - Arnhem Presikhaaf - Arnhem Het Broek - Arnhem Centraal Station
|vervoerder=([[TCR]] i.o.v.) [[Breng]] ([[Hermes]]), [[Syntus]]
|concessie=Arnhem Nijmegen (2013-2022)
|concessie2=Veluwe (2011-2020)