|land=België
|dienstregeling=2020
|route=Sourbrodt - Weywertz - Faymonville - Schoppen - Möderscheid - Heppenbach - Halenfeld - Valender - Meyerode - Medell - Sankt-Vith
|lijnnr=400
|vervoerder=[[Autobus Blaise]]/[[SADAR]] i.o.v. [[TEC]]
|onderschrift='''Lijn 400''' staat op het eindpunt in Sourbrodt.
}}
'''Lijn 400''' rijdt van Sourbrodt via Weywertz, Faymonville, Schoppen, Möderscheid, Heppenbach, Halenfeld, Valender, Meyerode en Medell naar Sankt-Vith.
=== Dienstregeling ===