60.374
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
*De lusroute door Venlo-Oost werd in beide richtingen om-en-om gereden. Op zondag werd altijd tegen de klok in gereden, dus eerst via de haltes Laaghuissingel en Stalbergweg.
*In de avonduren werd 1x/uur als [[avondvlinder]] binnen Venlo gereden. Voor de haltes in Blerick kon dan gebruik gemaakt worden van [[Lijn 1 Blerick Vossener - Kaldenkirchen Am Schwimmbad|lijn 1]]. Bij station Venlo stond een busje gereed en hoefde niet van tevoren gereserveerd te worden. Bij alle andere haltes moest minimaal één uur van tevoren worden gereserveerd.
== Route ==
{{RouteTop|