* [[Lijn N23 Almere Station Centrum - Amsterdam Leidseplein|Lijn N23 (Amsterdam Leidseplein - Muiden - Busstation 't Oor - Almere Haven - Busstation 't Oor - Station Centrum)]]: Geen wijzigingen.
[[Categorie:Stads- en streekvervoer 2020|Almere]]
[[Categorie:Concessie Busvervoer Almere (2018-2027)]]