|dienstregeling=2019
|lijnnr=45
|route=1. Maastricht - Smeermaas - Lanaken - Zutendaal - (Wiemesmeer - Waterschei) - Genk - Diepenbeek - Hasselt<br>2.p Maaseik - Elen - Rotem - Dilsen - Lanklaar - Leut - Eisden - Maasmechelen - Genk - Diepenbeek - Hasselt
|vervoerder=([[Heidebloem]] i.o.v.) [[De Lijn]]
|entiteit=Limburg