Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 442 Comblain-au-Pont Halleux - Poulseur Église
17 bytes toegevoegd
,
31 jul 2019 19:57
k
geen bewerkingssamenvatting
|route=Comblain-au-Pont - Mont - Sart - Poulseur
|lijnnr=442
|vervoerder=[[
Satracom
Cie des Autobus Liégeois
]] i.o.v. [[TEC]]
|entiteit=Liège-Verviers
|lijnsoort=Schoolbus
Etienne
ap_users
86.939
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's