60.377
bewerkingen
Wijzigingen
→Lijnennet
| [[Lijn 612 Lelystad, Haven - Herman Bekiusschool|Haven - Jol - Punter - Ziekenhuis - De Landerijen - Archipel - Herman Bekiusschool]]
|
|-
| 803
| [[Lijn 803 Lelystad, Station Centrum - Batavia Stad|.station Centrum - Batavia .stad]]
|Evenementenlijn
|}