=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijdt deze lijn uitsluitend naar Andijk en in de middagspits (tot circa 19:30 uur) uitsluitend naar Hoorn.
{{TariefInfo|concessie=Noord-Holland Noord|nottypekaart1=Alkmaar|nottypekaart2=streekbus ver|nottypekaart3=Texelhopper|nottypekaart4=nachtbus|nottypekaart5=Den Helder}}
== Route ==
{{RouteTop|