141.320
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfoVLijnInfo
|lijnnr=672
|route=Dongen - Oosteind - Andel
|frequentie_spits=2x/dag (per richting)
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
|periode=10 december 2017t/m 8 december 2018
|voorganger=[[Lijn 603 De Moer Middelstraat - Andel Prinsentuin College|603]]
|opvolger=[[Lijn 672 Dongen Groenvenseweg - Andel Prinsentuin College|Lijn 672 Dongen Groenvenseweg - Andel Prinsentuin College]]
}}
'''Lijn 672''' rijdt reed van Dongen via Oosteind naar het Prinsentuin College te Andel.
=== Dienstregeling ===
* In de ochtend wordt werd naar Andel gereden en in de middag naar Dongen.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Oosteind, Heistraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Oosteind, Hoogeind}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Andel, Prinsentuin College}}
}}
== Geschiedenis ==