60.630
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling
=== Dienstregeling ===
*Na 20:30 uur en op zaterdag tot 9:00 uur rijdt de bus twee keer per uur.
*Tijdens de avonduren en op zondag de hele dag rijden de ritten vanuit Alkmaar naar het Centrumwaard in Heerhugowaard en starten de ritten naar Alkmaar bij het Han Fortmann College}} in Heerhugowaard.
*In de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag rijdt [[Lijn N60 Alkmaar Station - Heerhugowaard Centrumwaard|lijn N60]] tussen Alkmaar en Heerhugowaard.