| 138 || [[Lijn 138 Enkhuizen Station - Hem Torenweg|Enkhuizen - Bovenkarspel - Grootebroek - Lutjebroek - Hoogkarspel - Venhuizen - Hem]] ||
|-
| 139 || [[Lijn 139 Hoorn Station - Medemblik Busstation(2008-2018)|Hoorn - ''A7'' - Opperdoes - Medemblik]] ||
|-
| 151 || [[Lijn 151 Alkmaar Station - Julianadorp Dorperweerth|Alkmaar - Koedijk - Schoorldam - Schoorl - Groet - Camperduin - Petten - Sint Maartenszee - 't Zand - Julianadorp]] ||