|opmerkingen=Rijdt Reed alleen in de ochtendspits.Reed niet in de middagspits en het weekend
}}
'''Treinserie 7660''' zijn was in de ''dienstregeling 2018'' een aantal [[piekuurtreinPiekuurtrein]]tussen Virton en op de [[spoorlijn Libramont - Athus]]Arlon.
== Traject ==
{{TreinRouteTop|
{{TreinRouteRij| {{Rimg|0sr0sICr}}↓ | Virton}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halanzy}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Aubange}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Athus}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Messancy}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rs0rsIC0}}↓ | Arlon }}
}}
==== Overzicht van de P-treinen ==={|class="wikitable ovnl"! Treinnr.! Traject! Opmerkingen|-P7664: | 7664 || Virton → Arlon (vanaf || Vanaf 10 juni 2018)<br>P7667: |-| 7667 || Virton → Arlon<br>== Bijzonderheden ==* Rijdt alleen in de ochtendspits.||* In de middagspits wordt de verbinding gereden door {{BS|8610|2018}}.
=== Bijzonderheden ===
* Reed alleen in de ochtendspits.
* In de middagspits werd de verbinding gereden door treinserie {{BS|8610|2018}}.