|lijnnr=7
|route='''Assen:''' Kloosterveen - Pittelo - De Lariks - Centrum - Station - Wilhelmina Ziekenhuis - Vredeveld - Anreep
|vervoerder=[[Connexxion Taxi Services]]([[CTS]])
|concessie=Publiek Vervoer Groningen-Drenthe
|materieel=[[Mercedes-Benz Sprinter]]