'''Lijn 86''' reed van Groningen via Hoogkerk, Peizermade, Peize, Donderen en Norg naar Haulerwijk.
=== Dienstregeling ===*In de spitsrichting reed één rit van/naar Oosterwolde. *Tijdens vakantieperioden reed 's ochtends vroeg slechts één rit naar Groningen, overige ritten reden alleen tussen Norg en Peize als [[belbus]].