'''Lijn 195''' reed Best via Boskant en Sint Oedenrode naar Olland.
=== Dienstregeling ===*Op zaterdag reden alle ritten maar tot Sint-Oedenrode, deze ritten reden grofweg 1x per 2 uur, maar op sommige momenten zat er een groter gat in de dienstregeling.Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Later reed deze lijn onder het [[Lijn 285 Best Station NS - Olland Boxtelseweg|lijnnummer 285]].
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Sint Oedenrode, Markt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Olland, Boxtelseweg}}
}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de [[BBA Dienstregeling 1993/1994|dienstregeling 1993/1994]] werd 1x per 1,5 uur het hele traject gereden en werd daartussen in gereden van Sint Oedenrode naar Liempde in aansluiting op lijn 204 uit Schijndel.
Later reed deze lijn onder het [[Lijn 285 Best Station NS - Olland Boxtelseweg|lijnnummer 285]].