1.222 bytes toegevoegd,
8 okt 2017 19:15 De ''dienstregeling 1981/1982'' van [[Schutte Tours|Schutte]] liep van 1 juni 1981 t/m [[VAD Dienstregeling 1981/1982|
Dit was de laatste dienstregeling van [[Schutte Tours|Schutte]]. In het voorjaar van 1982 werden de aandelen verkocht aan de Nederlandse Spoorwegen de exploitatie werd overgenomen/voortgezet door de [[Verenigde Autobus Diensten (VAD)|VAD]].
== Lijnennet ==
{|class="wikitable ovnl"
! Lijn
! Route
! Opmerking
|-
| 1
| [[Lijn 1 Ringlijn Zwolle, Station - Wipstrik|Station - Centrum - Oosterenk - Wipstrik]]
|
|-
| 2
| [[Lijn 2 Ringlijn Zwolle, Station - Berkum|Station - Centrum - Wipstrik - Berkum]]
|
|-
| 3
| [[Lijn 3 Ringlijn Zwolle, Station - Zuid|Ittersum - Marslanden - Assendorp - Station - Centrum - Diezerpoort - Aa-Landen]]
|
|-
| 4
| [[Lijn 4 Ringlijn Zwolle, Station - Holtenbroek|Station - Centrum - Diezerpoort - Holtenbroek]]
|
|-
| 5
| [[Lijn 5 Ringlijn Zwolle, Station - Assendorp|Assendorp - Station - Centrum - Diezerpoort - Aalanden]]
|
|}
== Wijzigingen per 1 juni 1981 ==
''De wijzigingen zijn niet bekend bij de maker van de pagina''.
[[Categorie:Stads- en streekvervoer 1981|Schutte]]
[[Categorie:Stads- en streekvervoer 1982|Schutte]]
[[Categorie:Dienstregeling Schutte]]