60.257
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 196''' rijdt van P30 via de Havenmeesterweg, Schiphol Plaza en P40 naar Knooppunt Schiphol-Noord.
=== Dienstregeling ===
*In het weekend rijdt de bus bovendien in de vroege ochtend, op zaterdag tot circa 7:45 uur en op zondag tot circa 8:45 uur.
== Route ==
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Amstelland-Meerlanden 2016|13 december 2015]] werden de nachtritten van [[Lijn 190 Schiphol, Zuid P30 - Noord P40|lijn 190]] afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe '''lijn 196'''. Anders dan eerstgenoemde lijn ging '''lijn 196''' vanaf parkeerterrein P40 verder rijden naar de Elzenhof en knooppunt Schiphol-Noord. De frequentie bleef gehandhaafd op een scheve 10 à 20-minutendienst tussen middernacht 00:00 en 05:00 uur.
[[Categorie:Schiphol Sternet]]