'''Lijn 163''' rijdt van Buizingen via Halle, Breedhout, Oudenaken, Sint-Laureins-Berchem, Eilingen en Lennik naar Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek.
=== Lijnvoering ===Hieronder staat de basislijnvoering beschreven.==== Spitsuren =Dienstregeling ===* 1x/uur: Het basistraject van deze lijn is Buizingen - Elingen (rechtstreeks terug, tot ongdit wordt van maandag t/m vrijdag en op zondag 1x per uur gereden. 20.00)* 1x/dag: Soms wordt ook vanuit Elingen rechtstreeks teruggereden naar Halle Station - Breedhout (rond 20.50)* Extra ritten Ten behoeve van scholieren worden diverse varianten op de hoofdroute gereden naar Leerbeek/Pamel/Oo.L.Va.Pamel, Leerbeek en Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek (in beide richtingen via St.-Laureins-Berchem)==== Vakantieperioden en daluren ====* 1xIn hoofdzaak rijden deze extra ritten van/uur: Buizingen - Elingen (in beide richtingen, tot ongHalle. 20.00)* 1x/dag: Halle Station - Op zaterdag wordt tussen Breedhout (rond 20.50)==== Zaterdag ====* en Elingen slechts 1x/per 2 uur: Buizingen - Halle Windmolekengereden.* 1x/2 uur: Halle Station - Elingen (beide richtingen)==== Zondag ====* 1x/2 uur: De laatste ritten van de dag rijden vanuit Buizingen - tot Breedhout* 1x/2 uur: Buizingen - Elingen (rechtstreeks terug).