|route='''Meppel:''' Station → Centrum → Haveltermade (→ Reestmond) → Centrum → Ziekenhuis → Oosterboer → Ziekenhuis → Station → Koedijkslanden → Station
|kop=Stadsdienst Meppel Blauw
|stad=Meppel
|periode=1 februari 2017
|voorgangeropvolger=[[Lijn Stadsdienst Meppel, Station - Ziekenhuis|Stadsdienst Meppel]]|opvolger=[[Lijn Blauw Meppel, Station - Centrum|Blauw]], [[Lijn Oranje Meppel, Station - Oosterboer|Oranje]], [[Lijn Rood Meppel, Station - Koedijkslanden|Rood]]