17.664
bewerkingen
Wijzigingen
k
moet ik niet zelf dezelfde fout maken ;-)
|frequentie_avond_weekend=rijdt niet
|voorganger=[[Lijn 10 Utrecht, Station Lunetten - Rijpwetering|10]], [[Lijn 39 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Maarssen Station|39]]
|route='''Utrecht:''' Lunetten - Kanaleneiland - Transwijk - Papendorp - Leidsche Rijn - De Wetering - '''MaarssenMaarssenbroek ''': StationMaarssen}}
'''Lijn 10''' rijdt van station [[Utrecht Lunetten]] via Kanaleneiland, Transwijk, Papendorp en Leidsche Rijn naar Maarssen.