141.304
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfoVLijnInfo
|lijnnr=4
|afbeelding=Route Lijn 4 Deventer.jpg|onderschrift=De route van lijn 4 binnen Deventer en Schalkhaar.|afbeelding2=4130-4.jpg|onderschrift2='''Lijn 4''' rijdt op de Stationsstraat in het busstation van Deventer.
|route=Deventer Station - Deventer Zwolse Wijk - Deventer Keizerslanden - Schalkhaar (- Heeten - Raalte)
|vervoerder=[[Syntus]]
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]]
|lijnsoort=Stadsbus
|periode=9 december 2012t/m 9 december 2017|voorganger=[[Lijn 3 Deventer, Station - Platvoet (2012)|3]], [[Lijn 4 Deventer Busstation / NS Station - Heeten Centrum|4]]|opvolger=[[Lijn 2 Deventer, Station - Platvoet|2]], [[Lijn 3 Deventer, Station - Platvoet|3]], [[Lijn 4 Deventer Station - Schalkhaar Garderegimentsweg (2017-2020)|4]], [[Lijn 516 Olst Station - Raalte Station|516]], [[Lijn 517 Deventer Station - Heeten Centrum|517]]
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_dal=1-2x/uur
|frequentie_avond=0-1x/uur
}}
'''Lijn 4''' rijdt reed van Deventer via Schalkhaar en Heeten naar Raalte.
=== Dienstregeling ===
*Doordeweeks wordt werd 2x/uur tussen Deventer en Schalkhaar gereden en 1x/uur tussen Schalkhaar en Raalte.*Na 20:00 uur en in het weekend wordt werd alleen tussen Deventer en Schalkhaar gereden.
== Route ==
{{RouteTop |{{RouteRijStation | {{Rimg|0sTr}} | Deventer|Deventer|Deventer, Station}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Nijverheidsstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Rijsterborgherweg}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Sint Jurriënstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Radstakeweg}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Van der Keesselstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Erasmusstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Ceintuurbaan/ROC Aventus}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Europaplein}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Splithofstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Ludgerstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Balderikstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Koningin Wilhelminalaan}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Keizer Karellaan}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Mecklenburgstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Deventer, Prinses Margrietstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Oerdijk}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Prins Bernhardweg}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Kerkweg}}{{RouteRij | {{BRimg|rrar}} | Schalkhaar, Westenberg}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Schalkhaar, Garderegimentsweg}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Spikker}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Schalkhaar, Zandbelterbrug}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Heihoeve}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, 't Reterink}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Militair Complex}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Bathmenseweg}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Zonnenbergerdijk}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Stellingmolen}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Heeten, Centrum}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Raalte, Ceintuurbaan}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Raalte, Kruisstraat}}{{RouteRijStation | {{Rimg|rsT0}} | Raalte|Raalte|Raalte, Station}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Midden Overijssel 2016|13 december 2015]] werd de route in Raalte gewijzigd en werd via de nieuwe halte Ceintuurbaan gereden. Echter vervielen een aantal haltes door deze routewijziging.
{{RouteTopSpoiler|Voormalige route in Raalte (t/m 12 december 2015)|
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heeten, Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Raalte, Pauluskerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Raalte, Westdorplaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Raalte, Postkantoor}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Raalte, Kruisstraat}}
}}