141.319
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|dienstregeling=20152017
|buitenland=ja
|land=België
|route=Essen - Horendonk - Nieuwmoer - Achterbroek - Kalmthout - Kapellen (- Brasschaat - Merksem)
|lijnnr=670
|vervoerder=[[De Lijn]]
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur(tot 20:30)
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
}}
'''Lijn 670''' rijdt van Essen via Horendonk, Nieuwmoer , Achterbroek en Kalmthout naar Kapelle.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|0sr}} | Essen, College}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhrrrsr}} | Essen, Heemhuis}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}}{{Rimg|rsTr}} | Essen|Essen|Essen, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Essen, Sint Antoniuskerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhrr}} | Essen, Sint Antoniusstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rsr}} | Essen, Kloosterstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrrrsr}} | Essen, Bibliotheek}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Essen, Atheneum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Essen, Sint -Jozef}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Essen, Mariaberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Essen, Sint -Jozef}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Essen, Atheneum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Essen, Bibliotheek}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Nieuwmoer, Darm}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Nieuwmoer, Zilverhoekstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | EssenNieuwmoer, Zilverhoekhoeve}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achterbroek, Huis Maes}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achterbroek, Handelaar}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achterbroek, Kapelleke}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achterbroek, Leyterstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | KalmthoutAchterbroek, Achterbroek Kerk}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achterbroek, J. van de JVD Berg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Achterbroek, Regina Pacis}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Kalmthout, Kruisboshof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kalmthout, Foxemaatstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kalmthout, Bareelstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kalmthout, Kon. Koningin Elisabethstraat}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Kalmthout, Heidestatiestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | KapellenKalmhout, Withoeflei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kapellen, Vijverslei}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsr}} | Kapellen|Kapellenbos|Kapellen, Golflei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kapellen, Marcottedreef}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kapellen, J. Jozef Mulslaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kapellen, Kalmthoutsesteenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Kapellen, Dennenburg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Brasschaat, Vrijwilligerslei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Brasschaat, Frilinglei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Brasschaat, Sint Louislei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Brasschaat, Donk Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Brasschaat, Beekstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Brasschaat, Sint-Michielscollege}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | SchotenMerksem, Kapelsesteenweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Merksem, P+R FortsteenwegMerksem}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Merksem, Ringlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Merksem, Rerum Novarum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Merksem, Oudebareel}}
{{RouteRij| {{BRimg|rral}} | Merksem, Barnkracht}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}}{{Rimg|rs0}} ↓ | Merksem, Burg. Burgemeester Nolfplein}}{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} ↑ | Merksem, Stella Maris}}
}}