'''Lijn 74''' was een buslijn die reed van Sint Anna Parochie Oude Bildtzijl via Nij Altoenae, Nieuwe Nieuwebildtzijl en Nieuw Bildtdijk, Nieuwe Bildtzijl naar Oude Bildtzijl reedSint Annaparochie.
== Route ==
{{ RouteTop |{{ RouteRij | {{Rimg|0sr}} | Sint Anne ParochieOude Bildtzijl, Van HarenstraatDe Kolk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nij AltoenaeOude Bildtzijl, Nij AltoenaeLoods}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe BildtdijkBildtzijl, StrandhuisNieuwe Bildtzijl}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe BildtdijkBildtzijl, StadniksOpdijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe BildtdijkBildtzijl, ZPCKrol}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe Bildtdijk, HooglandBurdineweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe Bildtdijk, BurdinewegHoogland}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe BildtzijlBildtdijk, KrolZPC}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe BildtzijlBildtdijk, OpdijkStadniks}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nieuwe BildtzijlBildtdijk, Nieuwe BildtzijlStrandhuis}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oude BildtzijlNij Altoenae, LoodsNij Altoenae}}{{ RouteRij | {{Rimg|rs0}} | Oude BildtzijlSint Anneparochie, De KolkVan Harenstraat}}