60.305
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling
|type=snelbus
|lijnnr=402
|vervoerder=[[Bravo]] ([[Arriva]])
|concessie=West-Brabant (2015-20222025)
|formule=Brabantliner
|materieel=[[Mercedes-Benz Intouro]]
|lijnsoort=SnelbusStreekbus|periode=6 januari 2013|voorganger=''geen''|frequentie_spits=2x2-4x/uur|frequentie_spits_vakantie=0-1x/uur|frequentie_dal=1-2x/uur (vanaf 12:30)|frequentie_dal_vakantie=0-1x/uur |route=[Breda -]/[(vanaf 14:00Raamsdonksveer →)] Hank - Nieuwendijk - Sleeuwijk - Gorinchem|periodeafbeelding=14 december 20147310-402.jpg|voorgangeronderschrift=[['''Lijn 402 ''' rijdt op de Delpratsingel in Breda Centraal Station - Gorinchem Station (2013-2014)|402]].
}}
'''Lijn 402''' rijdt van Breda via Hank, Nieuwendijk en Sleeuwijk naar Gorinchem.
=== Dienstregeling ===
* Lijn 402 In de ochtendspits rijdt een rit van Raamsdonksveer naar Gorinchem. Deze rit rijdt niet vanaf Gorinchem weer terug naar Breda als extra rit bovenop de frequentie van 2x/uur.*In de spitsrichting rijden enkele ritten tussen de kerstdagen Sleeuwijk en nieuwjaarsdag en niet tijdens Breda bovenop de zomervakantie van de regio middenhalfuurdienst.* In de dalperiode daluren wordt buiten de vakanties wordt richting Gorinchem tussen 12circa 11:30 00 en 14:30 00 uur 1x/uur gereden. In de richting Breda wordt vanaf 13:00 in plaats van 2x/uur gereden.{{TariefInfo|concessie=West-Brabant|nottypekaart1=stadsbus|nottypekaart2=nachtbus|voorverkoop=ja}}
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Breda, Claudius Prinsenlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Breda, Bijster}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|0hlBr}} | Raamsdonksveer|Raamsdonksveer Van Wijngaardenstraat|Raamsdonksveer, Van Wijngaardenstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsrrlr}}{{Rimg|rhlr}} | Raamsdonksveer, Essenboom}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Raamsdonksveer, Keizersveer}}{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Hank, Rijksweg A27}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Nieuwendijk, Rijksweg A27}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBrrhrBr}}↑| Sleeuwijk|Sleeuwijk Tol|Sleeuwijk, Tol West}}{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBrrhlBr}}↓| Sleeuwijk|Sleeuwijk Tol|Sleeuwijk, Tol Oost}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gorinchem, Sluis}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | Gorinchem|Gorinchem|Gorinchem, Station}}
== Geschiedenis ==