31.520
bewerkingen
Wijzigingen
k
voorganger
|frequentie_zondag=1x/nacht
|periode=6 april 2017
|voorganger=[[Lijn 067 Amsterdam Station Sloterdijk - Dresden Hauptbahnhof|067]]
}}
'''Lijn N367''' rijdt van Praag via Dresden, Leipzig, Magdeburg, Braunschweig, Hannover, Bad Oeynhausen, Osnabrück, Enschede, Arnhem, Nijmegen, Eindhoven en Lille naar Parijs