|opvolger=[[Lijn 60 Venlo Station - Well Café Vink (2009)|60]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|frequentie_zondag=2x/uur
|periodeafbeelding=25 maart 2007 t/m 13 december 20085116-60.jpg|voorgangeronderschrift='''Lijn 60''' staat op de buffer bij station [[Lijn 24 Venray Busstation - Horst Doolgaardstraat|24Venlo]], [[.}}'''Lijn 60 ''' reed van Venlo via Blerick, Heierhoeve, Sevenum, Horst, Castenray en Leunen naar Venray. === Dienstregeling ===*In de avonduren en het weekeinde werd Heierhoeve een snellere route buitenom gereden. == Route =={{RouteTop|{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Venlo|Venlo|Venlo, Station }}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Venlo, Koninginnesingel}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Blerick, Burg. Gommansstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Blerick, Tuindorp}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Blerick, Rabobank}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Blerick, Muspelheim}}{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Blerick, Diependijkstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Blerick, Ampèrestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Blerick, Edisonstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Blerick, Celciusweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Blerick, Newtonweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Heierhoeve, James Cookweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Heierhoeve, Columbusweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Heierhoeve, Marco Poloweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Heierhoeve, Stanleyweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Heierhoeve, Jacob Roggeveenweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Heierhoeve, De Römer}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Heierhoeve, Eindhovenseweg/A67}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Heierhoeve, Sevenumseweg}}{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Sevenum, Steinhagenstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sevenum, Rabobank}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sevenum, Berghemweg}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Horst|Horst- Sevenum|Horst, Station}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Hegelsom}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Rotonde Westsingel}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Kranestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Dr. v/d Meerendonkstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Verpleeghuis}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst , Doolgaardstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Loevestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Politiebureau}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Oude Lind}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Horst, Nieuwe Lind}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Castenray, Venrayseweg 137}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Castenray, Venrayseweg 151}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Castenray, Kerk}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Castenray, Horsterweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leunen, Weg naar Veulen}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leunen, Het Schoor}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leunen, Leunen Zuid}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leunen, Kerk}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leunen, Leunenseweg/Zuivelweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Venray, Politiebureau}}{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}} | Venray|Venray Prins Bernhardstraat|Venray, Busstation}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Venray, Raadhuis}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} |60]]Venray, Mgr Nolensstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Venray, Vincent van Gogh}}{{RouteRij|opvolger=[[Lijn 60 Venlo Station - Well {{Rimg|rsr}} | Venray, Café Vink (2009)Halfweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Oostrum, Stationsweg}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | Oostrum|Venray|60]]Venray, Station}}
}}
'''Lijn 60''' was een buslijn die station [[Venlo]] verbond met Blerick, Heierhoeve, Sevenum, Horst, Castenray, Leunen, Venray en Oostrum. In het weekend werd een alternatieve route in Blerick en Heierhoeve gereden.
Deze lijn reed aanvankelijk == Geschiedenis ==Na aanhoudende klachten over het geheel nieuwe lijnennet, werd per [[Dienstregeling concessie Noord- en Midden-Limburg 2007|25 maart 2007]] andermaal een nieuwe dienstregeling uitgebracht. Vanaf Horst werd de route van [[Lijn 60 Venlo Station - Horst Doolgaardstraat|tot Horstlijn 60]] maar werd op [[Concessie Noord- doorgetrokken naar Castenray en Midden-Limburg 2007|verlengd tot Venray]] volgens via de route van [[Lijn 24 Venray Busstation - Horst Doolgaardstraat|lijn 24]] na klachten van reizigers, die tegelijkertijd opgeheven werd. Vanaf [[Venray Busstation]] ging deze nieuwe lijn bovendien verder rijden naar station [[Venray]]. Buiten de vakantieperioden reed de bus elk half uur over het hele traject, in de vakantieperioden werd alleen tussen Venlo en Horst elk half uur gereden en rijdt 1x/uur een bus verder naar Venray.
Vanaf [[Concessie Noord- en Midden-Limburg 2009|14 december 2008]] ging [[Lijn 60 Venlo Station - Well Café Vink (2009)|lijn 60]] vanaf Venray verder naar Well rijden.
== Lijnvoering Venlo - Venray ==
In het verleden reed [[Lijn 30 Venray Busstation - Roermond Station|lijn 30]] op het traject Venray - Venlo en verder naar Roermond.