140.971
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{Nieuwedrgl1}}
{{LijnInfo
|lijnnr=167
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]]
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1-2x/uur|frequentie_spits_vakantie=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|periode=8 december 2013
}}
'''Lijn 167''' rijdt van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen, Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijdt er een extra rit van Dalfsen Station naar Ommen en een extra rit van Dalfsen Bontekamp naar Zwolle.
*De extra ritten rijden niet in de vakantieperioden.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Oudleusen, Kloosterman}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ankum, Gernerslag}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|0sr}} | Dalfsen, Bontekamp}}{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrarr}} | Dalfsen, Polhaarweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Kievitsbloem}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, De Trefkoele}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Pleijendal}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Prins Bernhardstraat}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Dalfsen, Gemeentehuis}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}}{{Rimg|rsT0}} | Dalfsen|Dalfsen|Dalfsen, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Dalfsen, Overweg NS}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Emmen, Emmerweg}}
Op [[Dienstregeling concessie Midden Overijssel 2016|28 februari 2016]] werd de halte Dalfsen Kruispunt NS opgeheven en werd de halte Isala Sophia Hoofdingang hernoemd in Isala Ziekenhuis.
Op [[Dienstregeling concessie Midden Overijssel 2017|11 december 2016]] gingen er in de ochtend extra ritten vanuit Dalfsen rijden.