'''Lijn 162''' reed van 's-Hertogenbosch via Empel, MAren, Kessel, Lithe Lith en Teeffelen naar Oss. Van maandag t/m zaterdag werd 3x/dag door gereden van Oss via Macharen en Haren naar Megen. Op dinsdag was er ten behoeve van de markt in Oss drie extra ritten: 's-Hertogenbosch - Oss, Oss - Megen - Oss en Oss - Maren.
== Route ==
''De routestrip is incompleet. De cursieve haltenamen zijn gebaseerd op een plattegrond. Als naam is de huidige haltenaam gebruikt, maar dit hoeft niet correct te zijn.''