'''Lijn 51''' rijdt van Hasselt via Kuringen, Tuilt, Stokrooie, Bolderberg, Viversel en Zolder naar Heusden.
=== Dienstregeling ===* In de schoolrichting rijden enkele ritten ochtendspits rijdt één rit verder naar Kiewit en in de middagspits begint één rit in Kiewit. Tevens rijdt in de ochtendspits één rit richting Hasselt van/naar een afwijkende route via de Handelsschool.