== Geschiedenis ==
Op [[ZWN Dienstregeling 1984/1985|3 juni 1984]] werd een nieuwe scholierenlijn geïntroduceerd die gedurende de schoolperiode(s) enkele ritten op de as Strijensas - Oud-Beijerland ging rijden. In de ochtendspits gingen twee ritten van Strijen naar Oud-Beijerland rijden en in de middagspits één rit van Oud-Beijerland naar Strijen en één rit van Oud-Beijerland naar Strijensas.
Op [[ZWN Dienstregeling 1990/1991|27 mei 1990]] werden de tweede en vierde rit in de ochtendspits ingekort: deze gingen voortaan beginnen in Strijen i.p.v. Strijensas. Vanuit Strijensas komen scholieren dan met [[Lijn 167 Rotterdam Zuidplein - Strijen-Sas Kerkplein|lijn 167]].