[[Afbeelding:Lijnkleur18.svg|40px]] (Lijnkleur wordt bij buslijnen nooit getoond)<br>'''Lijn 18''' reed van Slotervaart via De Baarsjes en Bos en Lommer naar de Staatsliedenbuurt.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} | Amsterdam, A. Jacobslaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Amsterdam, Johan Reynvaanstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Amsterdam, Otto Heldringstraat}}