60.257
bewerkingen
Wijzigingen
→Dienstregeling
=== Dienstregeling ===
*Tot 13:00 uur rijdt de bus via Hauwert naar Oostwoud en vervolgens via Midwoud weer naar Hoorn, vanaf 13:00 uur wordt deze ronde in tegengestelde richting gereden.
*Het traject tussen Zwaag en Oostwoud werd alleen van maandag tot en met zaterdag overdag bediend, één keer per uur.