'''Lijn ABBA''' rijdt van Charleroi via Marcinelle, Marchienne-au-Pont en Montigny-le-Tilleul naar Gozée.
=== Dienstregeling ===
*De eerste rit vertrekt om 12:00 uit Charleroi, de volgende om 13:50 en vervolgens schuift dit patroon telkens 1:10 op tot en met 17:20. De laatste rit rijdt ten slotte om 19:10.
*Vanuit Gozée zijn de vertrektijden 36 minuten later.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|0sBr}} | Charleroi|Charleroi Beaux-Arts|Charleroi, Beaux-Arts}}{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Charleroi, Eden}}{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTrrsTr}} | Charleroi|Charleroi-Ouest|Charleroi, Ouest}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Charleroi, Place de la Dique}}{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rhlr}} | Charleroi|Charleroi Villette|Charleroi, Villette}}{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Charleroi, Place des Tramways}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Charleroi|Charleroi-SudCentral|Charleroi, Sud}}