140.523
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 660''' rijdt van station [[Alkmaar]] naar de Hogeschool Alkmaar.
=== Dienstregeling ===
*De eerste bus komt van de lijn [[lijn 160 Heerhugowaard Centrumwaard - Alkmaar Station|160]] af.
*De tweede bus komt van de lijn [[lijn 123 Ringlijn Alkmaar Station - De Rijp Wollandje|123]] af.
*Van 10:00 tot 14:00 rijden er kleinere bussen.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Alkmaar, Kees Boekestraat}}
}}
=== Varia ===