|-
| 76
| [[Lijn 76 Eindhoven Station - Neerplet Neerpelt Station|Eindhoven - Aalst - Valkenwaard Valkenswaard - Borkel - Achel - Neerpelt]]
|
|-
| 77
| [[Lijn 77 Son Gentiaan - Valkenswaard Gegraaf|Son en Breugel - Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Aalst]]
|
|-