60.630
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|periode=3 januari 2010
|frequentie_spits=4x/uur
|frequentie_spits_vakantie=2x/uur (zomervakantie)
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_avond=2x/uur (tot 21:00 uur)
}}
'''Lijn 2''' rijdt vanaf station [[Almere Centrum]] via de Stedenwijk, de Gooisekant en de Topsporthal naar station [[Almere Poort]].
Tijdens de zomervakantie wordt alleen tussen Station Centrum en Gooisekant West gereden. In de spitsuren wordt dan 2x/uur gereden.
== Route ==
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Almere Stad, Spanningsveld}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Almere Stad, Gooisekant Oost}}
{{RouteRij | {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Almere Stad, Gooisekant Midden}}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Almere Stad, Gooisekant West}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Almere Poort, Hoge Kant}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Almere Poort, Midden Kant}}