'''Lijn 62''' rijdt reed van station [[Delft]] via het Westerkwartier, de Ziekenhuizen, Buitenhof, Tanthof en station [[Delft Campus|Delft Zuid]] naar Voorhof.
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | [[Delft Zuid|Delft Campus|Delft, Station Zuid]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Delft, Frederik van Eedenlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Delft, Jan Campertlaan}}
== Geschiedenis ==
Op [[Concessie Dienstregeling concessie Haaglanden streek Streek 2015|15 februari 2015]] worden er werden voor de overzichtelijkheid een aantal lijnnummers gewijzigd, waardoor er een bundeling per stad/regio wordt werd gerealiseerd met lijnnummers uit de 30-, 40-, 50-, 60- en 70-serie. '''Lijn 62''' is het nieuwe lijnnummer voor de oude [[Lijn 82 Delft, Voorhof - Station|lijn 82]].
Op [[Categorie:Stadsdienst Dienstregeling concessie Haaglanden Streek 2017|11 december 2016]] werd lijn 62 ingekort tot het traject [[Lijn 62 Delft, Station - Tanthof|6Station - Buitenhof - Tanthof]]. Op dit resterende traject ging de frequentie wel omhoog naar 2x/uur en bovendien werd de lijn in Tanthof gekoppeld aan [[Lijn 60 Delft Tanthof - Nootdorp Centrum|lijn 60]] zodat de doorgaande verbinding tussen Buitenhof en Voorhof in stand bleef.<br>Verder werd de route door het Westerkwartier overgenomen door [[Lijn 33 Naaldwijk Busstation - Delft Station|lijn 33]] en tot slot ging de exploitatie van alle buslijnen in Haaglanden over van [[Veolia Transport]] naar [[Connexxion]].